JESIENNY KONKURS

JESIENNY KONKURS

Każdy zabieg Dermia Medical wykonany tej jesieni, weźmie udział w losowaniu ekskluzywnego zestawu kosmetyków Dermia Solution 🎁

Konkurs kończy się 21 grudnia w ostatnim dniu jesieni. Losowanie odbędzie się 22 grudnia.

Dermia Medical jest zabiegiem wymagającym precyzji i doświadczenia, daje niesamowite efekty odnowy i autoregeneracji dzięki pracy na poziomie komórkowym oraz mitochondrialnym.

Bezbolesny, nieinwazyjny zabieg Dermia Medical sprawia, że dłużej wyglądasz młodziej. Będziesz zaskoczona!

Na czym polega zabieg Dermia Medical

Unikatowy system zabiegowy, który pozwala niezwykle efektywnie stymulować i zagęścić skórę właściwą, a jednocześnie bardzo precyzyjnie podać serum docierające aż do wnętrza komórek.

To zupełna nowość na polskim rynku! DERMIA MEDICAL Concept to metoda zabiegowa łącząca pracę głowicą i jednorazowym aplikatorem, posiadającym ultracienkie igły z preparatem pobudzającym mitochondria. To wykorzystanie wiedzy naukowej, które posłużyło do stworzenia patentu na dostarczenie składników aktywnych głęboko do skóry przy minimalnej ingerencji w tkanki. Połączenie technologii z wysokiej jakości substancjami aktywnymi tworzy system, który nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale również brak stanu zapalnego przy intensywnej stymulacji. Dzięki niej, dochodzi do dostarczenia składników odżywczych do nowo utworzonych komórek, jak również tych, które utraciły zdolność do wytwarzania ATP. Jest to związek organiczny stanowiący główne źródło energii dla komórek w organizmie. Wytwarzany jest przez mitochondria, które poprzez wiele czynników tracą zdolność do produkcji ATP, tym samym dochodzi do zaburzeń funkcjonowania narządów w tym m.in. skóry. Pobudzenie komórek pozwala utrzymać skórę w młodym i zdrowym stanie.

ZABIEG DERMIA MEDICAL to nowy krok w stymulacji komórek skóry, w rezultacie pozwalającej skutecznie walczyć z problemami takimi jak zmarszczki mimiczne, głębokie bruzdy oraz szara, nierówna i pozbawiona blasku cera. Ta unikatowa metoda połączenia technologii z transportem substancji aktywnych to wyjątkowy sposób na spowolnienie procesów starzenia się skóry.

DERMIA MEDICAL wypełnia lukę pomiędzy zabiegami kosmetycznymi a chirurgią plastyczną. Zabiegi te są propozycją dla klientów, którzy chcą intensywnych i skutecznych zabiegów, ale nie są gotowi na zabiegi medyczne takie jak stosowanie botoxu lub wypełniaczy. Dzięki DM proces starzenia się skóry spowalniany jest w naturalny i całkowicie bezpieczny sposób poprzez reaktywację metabolizmu komórek skóry. Podzczas minuty zabiegu ultracienkie igły tworzą ok. 25 000 kanałów w skórze, które w krótkim czasie zamykają się i tym samym stymulują proces regeneracji. Uwalniane są czynniki wzrostu i dochodzi do pobudzenia aktywności komórkowej, co za tym idzie do namnażania fibroblastów. Efektem jest produkcja kwasu hialuronowego i komórek macierzystych.

CZY ZABIEG DERMIA MEDICAL BOLI? Do zabiegu znieczulenie skóry nie jest konieczne, ponieważ procedura jest prawie bezbolesna. Dzięki możliwości zmiany głębokości penetracji mikroigieł, podczas zabiegu nie dochodzi do wysięku krwi i limfy. Nie ma ryzyka infekcji. Skóra po zabiegu często jest podrażniona, ale okres ten jest bardzo krótki.

ZABIEG DERMIA MEDICAL TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA:

skóry wymagającej regeneracji i aktywacji procesów samonaprawczych

skóry z licznymi zmarszczkami, nieelastycznej, opadającej

skóry z bliznami potrądzikowymi, po poparzeniach lub wypadkach

skóry z rozstępami

skóry z przebarwieniami

skóry z trądzikiem różowatym

wypadających włosów