Seaweed Treatment Mask – Ekspresowy zabieg algowy

Ekspresowy zabieg algowy Seaweed Treatment Mask – czysta i zdrowa skóra w kilka minut!

Zabieg dedykowany jest dla każdego typu skóry, szczególnie tych, które wymagają szybkiego nawilżenia i nawodnienia Zalecany do stosowania po ekspozycji na ekstremalne warunki pogodowe, takie jak zimne powietrze, wiatr i słońce. Zabieg polecamy zwłaszcza cerom zmęczonym, przesuszonych słońcem, opalaniem w solarium czy przebywaniem w klimatyzowanych pomieszczeniach.  Można śmiało stosować go nawet w przypadku trądziku pospolitego i trądziku różowatego w pierwszym stadium lub okresie wyciszenia choroby. Dzięki zawartości algi Laminaria Digitata wyrównuje poziom nawilżenia oraz mocno rewitalizuje skórę.

Po delikatnym oczyszczeniu maseczką z mleka i miodu następuje kojący masaż serum z wodorostów bogatym w witaminę C, minerały i proteiny, które szybko i głęboko przywróci odpowiedni poziom nawilżenia skóry oraz mocno ją odżywi. Skoncentrowany czysty wyciąg z alg morskich, bogaty w witaminy, aminokwasy i minerały, zapobiega odwodnieniu oraz powstawaniu drobnych zmarszczek, a także regeneruje zniszczoną skórę i wspomaga leczenie stanów zapalnych skóry. Zabieg na twarz kończy się chłodzącą i kojącą maską ze świeżych wodorostów, która zapewni skórze dodatkowe odżywienie i odświeżenie, pozostawiając ją gładką i rozświetloną. . Skóra jest czysta, zdrowa i pełna blasku.

Zabieg wykonuje się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Kuracja jest idealna jako samodzielny zabieg. Każdy krok zabiegu na twarz to preparat jednodawkowy, otwierany i używany tylko w momencie aplikacji.

Wskazania:

  • dla każdego rodzaju cery wymagającej szybkiego nawilżenia i nawodnienia

Korzyści:

  • głęboko nawilża i odżywia,
  • dostarcza skórze niezbędnych witamin, aminokwasów i minerałów,
  • przywraca odpowiedni poziom nawilżenia,
  • odświeża i odpręża,
  • przywraca blask skórze.

Składniki aktywne:

  • Alga Laminaria Digitata, tawuła japońska

Cena 200 zł