Dermia Medical

Unikatowy system zabiegowy, który pozwala niezwykle efektywnie stymulować i zagęścić skórę właściwą, a jednocześnie bardzo precyzyjnie podać serum docierające aż do wnętrza komórek.

DERMIA MEDICAL – intensywna i głęboka stymulacja skóry.

To zupełna nowość na polskim rynku! DERMIA MEDICAL Concept to metoda zabiegowa łącząca pracę głowicą i jednorazowym aplikatorem, posiadającym ultracienkie igły z preparatem pobudzającym mitochondria. To wykorzystanie wiedzy naukowej, które posłużyło do stworzenia patentu na dostarczenie składników aktywnych głęboko do skóry przy minimalnej ingerencji w tkanki. Połączenie technologii z wysokiej jakości substancjami aktywnymi tworzy system, który nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale również brak stanu zapalnego przy intensywnej stymulacji. Dzięki niej, dochodzi do dostarczenia składników odżywczych do nowo utworzonych komórek, jak również tych, które utraciły zdolność do wytwarzania ATP. Jest to związek organiczny stanowiący główne źródło energii dla komórek w organizmie. Wytwarzany jest przez mitochondria, które poprzez wiele czynników tracą zdolność do produkcji ATP, tym samym dochodzi do zaburzeń funkcjonowania narządów w tym m.in. skóry. Pobudzenie komórek pozwala utrzymać skórę w młodym i zdrowym stanie.

Najnowsze rozwiązania

Zabieg Dermia Medical to nowy krok w stymulacji komórek skóry, w rezultacie pozwalającej skutecznie walczyć z problemami takimi jak zmarszczki mimiczne, głębokie bruzdy oraz szara, nierówna i pozbawiona blasku cera. Ta unikatowa metoda połączenia technologii z transportem substancji aktywnych to wyjątkowy sposób na spowolnienie procesów starzenia się skóry w sposób naturalny dla skóry, bez zbędnej agresji w stosunku do tkanek. To metoda niezwykle bezpieczna, bez skutków ubocznych.

DERMIA MEDICAL wypełnia lukę pomiędzy zabiegami kosmetycznymi a chirurgią plastyczną. Zabiegi te są propozycją dla klientów, którzy chcą intensywnych i skutecznych zabiegów, ale nie są gotowi na zabiegi medyczne takie jak stosowanie botoxu lub wypełniaczy. Dzięki DM proces starzenia się skóry spowalniany jest w naturalny i całkowicie bezpieczny sposób poprzez reaktywację metabolizmu komórek skóry. Podczas minuty zabiegu ultracienkie igły tworzą ok. 25 000 kanałów w skórze, które w krótkim czasie zamykają się i tym samym stymulują proces regeneracji. Uwalniane są czynniki wzrostu i dochodzi do pobudzenia aktywności komórkowej, co za tym idzie do namnażania fibroblastów. Efektem jest produkcja kwasu hialuronowego i komórek macierzystych.

Podczas zabiegu DERMIA MEDICAL, do suplementacji stosowane jest serum Mitochondria Booster. To unikalny preparat z doskonale dobranym składem aż 42,84% substancji aktywnych w celu dostarczenia bodźca do mitochondriów nowo utworzonych i starych komórek skóry. Dzięki temu dochodzi do aktywacji mitochondriów, a co za tym idzie do intensywnej regeneracji skóry.

MITOCHONDRIA BOOSTER to unikalny preparat z doskonale dobranym układem liposomów, który zatrzymuje pęcherzyki Koenzymu Q10 i MAP z POQ i Żywokostem w celu dostarczania bodźca do mitochondriów nowo utworzonych i starych komórek skóry. Dzięki temu dochodzi do aktywacji mitochondriów, a co za tym idzie do regeneracji skóry.

booster

Innowacje w zabiegach Dermia Medical:

 • DIS – opatentowana technologia biomechanicznego dostarczania składników w głąb skóry.
 • Sterylna, jednorazowa końcówka zabiegowa.
 • Ultracienkie, ręcznie robione igły (bezpieczne dla skóry).
 • Specjalny szlif igieł, dzięki, któremu nie dochodzi do celowego wysięku krwi
 • Zastosowanie wysoko stężonego serum w sprayu.
 • Praca w linii zmarszczek, jak również na całej powierzchni twarzy.
 • Brak znieczulania skóry przed zabiegiem.
 • Stymulacja trudno dostępnych i wrażliwych miejsc np. mięsień okrężny ust, oka.

Zabiegi DM to idealne rozwiązanie dla:

 • skóry wymagającej regeneracji i aktywacji procesów samo naprawczych
 • skóry z licznymi zmarszczkami, nieelastycznej, opadającej
 • skóry z bliznami potrądzikowymi, po poparzeniach lub wypadkach
 • skóry z rozstępami
 • skóry z przebarwieniami
 • skóry z trądzikiem różowatym
 • wypadających włosów