Mezoterapia igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Light Eyes

Zabieg radzi sobie jednocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia elastyczność skóry i krążenie limfatyczne, zmniejszając tendencję do powstawania obrzęków.

To pierwszy preparat który zawiera ruszczyk , witaminę C, kwas hialuronowy, jagodę, rozmaryn i heksapeptydy. Można nim poprawić jakość cienkiej i wiotkiej skóry powieki dolnej, a także górnej.

Dla osiągnięcia efektu zalecane są 3 zabiegi w odstępach co 2-4 tyg. Preparat podawany poprzez iniekcję.

Przeciwwskazania:

Ciąża

Karmienie

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników

18

Alidya

Alidya (Anti Lipo Dystrophic Agent) – preparat do walki z cellulitem

Poznaj innowacyjny w skali światowej wynalazek do walki z cellulitem! Niebywała skuteczność i bezpieczeństwo preparatu gwarantowane na etapie leczenia i – uwaga! – również profilaktyki.
Nie wahaj się – Alidya to jedyny na świecie preparat do walki z cellulitem, który trafia w sedno!

Pośpiech, stres, niezbyt zdrowy styl życia: mało ruchu, nałogi, dieta bogata w węglowodany i tłuszcze, a także przesycona estrogenami kobiecość – to wszystko sprawia, że w organizmie na poziomie cząsteczkowym i komórkowym zachodzą niekorzystne reakcje, które mogą skutkować deformacją tkanki skórnej. Zgodnie z najnowszą teorią, jedną z przyczyn cellulitu jest odkładanie się jonów żelaza w macierzy ECM – substancji, która wypełnia przestrzeń pomiędzy komórkami i zespala strukturę tkankową. Odkładające się żelazo przyspiesza szkodliwy proces utleniania lipidów – peroksydację, która zachodzi pod wpływem wolnych rodników. W wyniku reakcji powstają bardzo aktywne nadtlenki, niekorzystnie wpływające na właściwości błon komórkowych, białek i kwasów nukleinowych znajdujących się w komórce. Skutkuje to obumieraniem komórek.

Alidya wychwytuje szkodliwe jony żelaza i przywraca sprawność błon komórkowych, zabezpieczając tym samym żywotność i sprawność tkanek już na najbardziej podstawowym poziomie struktury organizmu.

17

Czym jest Alidya?

Alidya to certyfikowany, zarejestrowany, pierwszy na świecie preparat do wstrzyknięć, wykorzystywany do leczenia i profilaktyki cellulitu. Wynalazcą Alidya jest prof. dr Pasquale Motolese – twórca znanego już preparatu Aqualyx. Iniekcje z wykorzystaniem Alidya wykonywane są podczas zabiegu mezoterapii. To znakomity środek do chelatacji (wyłapywania) szkodliwych jonów żelaza i rozpuszczania toksyn zmagazynowanych w tkankach. Ten bogaty w aminokwasy i cukrowce preparat poprawia także krążenie tętnicze i drenaż osmotyczny istoty międzykomórkowej oraz korzystnie wpływa na odbudowę białek tworzących macierz i likwidację wolnych rodników. Dzięki odkwaszeniu środowiska istoty międzykomórkowej utrudnia odkładanie się jonów żelaza.


Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu z wykorzystaniem
Alidya?

Użycie Alidya poprzez wyłapanie jonów żelaza z macierzy przywraca prawidłowe właściwości błon komórkowych i tym samym zabezpiecza żywotność komórek i sprawność tkanki. W efekcie terapia przywróci skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd. U osób, u których dotychczas nie stwierdzono objawów cellulitu, wydatnie poprawia się ochrona tkanek i komórek przed szkodliwym nagromadzeniem się jonów żelaza i zmniejszają się skutki już powstałych uszkodzeń w materiale biologicznym na poziomie cząsteczkowym.


Dla kogo przeznaczony jest zabieg z użyciem preparatu
Alidya?

Preparat Alidya jest dla Ciebie, jeśli:

chcesz skutecznie walczyć z istniejącym cellulitem,

pragniesz zapobiec powstaniu nieatrakcyjnych deformacji tkanki skórnej,

dbasz o zachowanie dobrej kondycji skóry na poziomie komórkowym i tkankowym,

chcesz zmniejszyć skutki stresu, któremu poddawane jest ciało na skutek stosowania złej diety, prowadzenia niezdrowego stylu życia lub przebywania w środowisku o wysokim stężeniu toksyn.

Jakie są wskazania do zabiegu z zastosowaniem Alidya?

Terapia preparatem Alidya zalecana jest w leczeniu istniejącego cellulitu oraz, co bardzo ważne, w zapobieganiu jego powstaniu. Wskazana jest też po liposukcji, w przypadku wystąpienia obrzęku lipidowego i po intralipoterapii przeprowadzonej z wykorzystaniem Aqualyxu.

Co wyróżnia preparat Alidya od innych dostępnych na rynku?

Alidya to synonim skuteczności i najwyższych standardów bezpieczeństwa – zarówno w aspekcie leczniczym, jak i profilaktycznym. Kiedy inne preparaty działają jedynie leczniczo, Alidya zapewnia ochronę przed cellulitem, nie dopuszczając do nadmiernego odkładania się jonów żelaza w macierzy międzykomórkowej. Tajemnica skuteczności Alidya tkwi w wielokierunkowym i wielopoziomowym działaniu preparatu, czego brak innym produktom. Alidya daje efekty już na najbardziej podstawowym poziomie struktury organizmu.

Zabieg wykonujemy jeden raz na tydzień,

cykl zabiegowy obejmuje od 7 do 12 zabiegów,

po pełnym cyklu zabiegowym możliwe jest wykonanie jednego lub kilku powtórzeń w odstępie 15-30 dni,

zalecane jest powtarzanie leczenia raz do roku, w celu utrzymania stabilnego rezultatu.