Biorewitalizacja

BIOREWITALIZACJA – MIKRO AKTYWACJA M

Kompleksowa biorewitalizacja skóry to niezwykle skuteczny, innowacyjny zabieg, pobudzający skórę do produkcji wartościowego kolagenu i elastyny, będących podstawą do przedłużenia młodości skóry. Wpływający zarówno na poprawę jej struktury, jak i wyglądu. Procedura pozwala na intensywne, ale bezbolesne stymulowanie głębokich warstw skóry. Skutecznie znosi barierę w postaci martwych komórek, gwarantując efektywną suplementację biotechnologicznym kwasem hialuronowym.

mikroaktywacja_m-768x768

Efekty systematycznego korzystania z zabiegów są porównywalne do „liftingu” ale bez operacji, zaletą jest natychmiastowa efektywność idąca w parze z brakiem przeciwwskazań oraz nie wykluczająca Pacjenta z aktywnego życia zaraz po zabiegu. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia miejscowego, podczas zabiegu na skórze odczuwane jest długotrwałe, delikatne i przyjemne mrowienie, głowice zabiegowe pracują przy pomocy sterylnych końcówek (jedna na jeden zabieg) dzięki czemu nie istnieje ryzyko zakażeń bakteryjnych i wirusowych.

Urządzenie do Mikro Aktywacji M służy przede wszystkim do stymulacji skóry, pobudza ono mięśnie odpowiedzialne za podtrzymanie skóry, ale także pobudza produkcję kolagenu i elastyny, dogłębnie poprawia jędrność skóry. Za pomocą niewielkiej końcówki z igiełkami wprowadza się podskórnie kwas hialuronowy. Dzięki temu skóra ładnie się odbudowuje, jest gładka, zmarszczki zredukowane, a owal twarzy ulega znacznej poprawie.

Założenia zabiegu:

 • Stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu.
 • Poprawa funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego.
 • Skuteczne zniesienie bariery z martwych komórek (bez zbędnego podrażnienia skóry i wysięku krwi).
 • Ponad przeciętna suplementacja skóry.
 • Głęboki efekt odmłodzenia skóry.

Innowacyjne cechy zabiegu Biorewitalizacji

 • Znaczące ograniczenie bariery naskórkowej podczas zabiegu (bezpieczny dla klientów).
 • Natychmiastowa rekonwalescencja skóry po zabiegu.
 • Efekty zabiegowe osiągamy bez naruszenia ciągłości tkanki (brak wysięku krwi i limfy).
 • Sterylność zabiegu dzięki zastosowaniu jednorazowych końcówek
 • Materiał, z którego są wykonane końcówki zabiegowe (polimer medyczny) gwarantuje mniejszą bolesność procedury, oraz minimalizuje odczyny alergiczne.
 • Nie ma potrzeby znieczulania skóry.
 • Pracujemy głowicą zarówno w linii zmarszczek, jak i na całej powierzchni skóry: dekolt, szyja, twarz
 • Stymulujemy mikroigłami okolice mięśnia okrężnego oka włącznie z powieką oraz okolice mięśnia okrężnego ust.
 • Specjalnie dobrana częstotliwość, z którą pracują igły stymuluje najgłębsze partie skóry poprawiając mikrokrążenie.

Obszary zastosowania zabiegów Biorewitalizacji

Cera dojrzała.

Skóra po 35 roku życia traci swoją jędrność, sprężystość i gęstość w wyniku coraz mniejszej produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Aby podtrzymać jak najdłużej pełną produkcję należy ją odpowiednio stymulować i suplementować. Podczas zabiegu Mikro Aktywacji M dzięki bardzo szybkim uderzeniom mikroigieł (800 tys. w ciągu jednej min.), mechanicznie pobudzamy skórę, co wydłuża aktywną produkcję i poprawia kondycję tkanek. Drugi, nie mniej istotny problem to przepuszczalność naskórka, uniemożliwia suplementację substancji aktywnych, które wspomagają wyżej wymienione procesy. Podczas stymulacji igłami, bezkrwawo perforujemy naskórek (specjalnie oszlifowanym stopem polimeru medycznego), poprawiając jego przepuszczalność o 80%, dzięki czemu podczas zabiegu możemy podać duże ilości biotechnologicznego kwasu hialuronowego, peptydów oraz składników kondycjonujących skórę z przebarwieniami lub trądzikiem. Naskórek regeneruje się w pełni po kilku dniach, dzięki czemu kolejne porcje kwasu hialuronowego klient aplikuje samodzielnie w domu.

Cera naczyniowa i wrażliwa.

Nadwrażliwość skóry i liczne teleangiektazje są przeciwskazaniem w bardzo wielu procedurach anti-age. Chcąc uzyskać dobre efekty, z reguły musimy skórę wystymulować mechanicznie, co przy tego typu problemach nie zawsze jest możliwe. Technika pracy Mikro Aktywacji M polegająca na blokowaniu receptorów dzięki ogromnej ilości uderzeń pozwala opracowywać nawet najbardziej wrażliwą skórę, a odpowiednio dobrany program stymulacji nie obciąża jej zbyt intensywnie.

Skóra ekstremalnie przesuszona.

Problem ze skuteczną suplementacją naskórka, a w szczególności skóry właściwej jest od wielu lat taki sam. Jak wprowadzić substancje nawilżające i jak uzyskać długotrwały efekt nawilżenia? W systemie zabiegowym Dermia Solution zabieg Mikro Aktywacji M efektywnie zwiększa przepuszczalność naskórka nawet do 80%, a biotechnologiczny kwas hialuronowy dostaje się dzięki temu do skóry właściwej i utrzymuje się w niej do miesiąca. Tak skuteczny zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla cer z dużym niedoborem nawilżenia, zarówno przy skórach młodych, jak i bardziej dojrzałych.

Skóra zwiotczała.

Dzięki ogromnej ilości mikrokanałów zagęszczamy naskórek, co jest widoczne już po pierwszym zabiegu. Preparaty na bazie aktywnych substancji napinających i wygładzających skórę, które po perforacji z dużą efektywnością wprowadzamy w skórę gwarantują optymalny efekt wygładzenia i napięcia

 

Pielęgnacja domowa

Zabiegi biorewitalizacji skóry wykonywane w gabinecie stanowią spójną całość z pielęgnacją domową i tylko połączenie tych dwóch elementów gwarantuje w pełni zadowalające i długotrwałe efekty. Podczas zabiegów znosimy barierę naskórkową, co daje nam możliwość skutecznej suplementacji zewnętrznej nie tylko podczas zabiegu, ale jeszcze podczas następnych czterech dób.

Kompleksowa biorewitalizacja skóry obejmuje twarz, szyję oraz dekolt.

Zabiegi wykonywane są również na skórze biustu oraz dłoniach.

Biust

Zabieg poprawiający strukturę tkanki biustu.

Struktura tkanki na piersiach jest niezwykle delikatna i  bardzo szybko zmienia się jej sprężystość co skutkuje utratą jędrności i  pogorszeniem wyglądu biustu.

Wskazania do zabiegu:

– zwiotczały naskórek,

– biust po okresie karmienia,

– biust po dużej utracie wagi,

– biust z rozstępami,

– biust po interwencjach chirurgicznych.

Dłonie

Od wielu stuleci kobiety wykazywały niezwykłą dbałość o dłonie, wręcz można było zaszeregować panie do odpowiedniej grupy społecznej oceniając stan naskórka na dłoniach (panie z wyższych sfer lub pracujące fizycznie-służba). W dzisiejszych czasach nadal staramy się dbać o dłonie, ale codzienna ich pielęgnacja (peelingi, balsamy) nie są wystarczające aby znacząco poprawić ich wygląd.

Zabieg Mezoterapii mikroigłowej na dłonie umożliwia wykonanie bardzo skutecznych procedur anty starzeniowych, które jednocześnie są na tyle bezpieczne, że nie wykluczają nas z życia codziennego bezpośrednio po zabiegu.

Wskazania do zabiegu:

– zwiotczała skóra na dłoniach,

– przebarwienia pigmentacyjne,

– dłonie zniszczone warunkami atmosferycznymi,

– naskórek zniszczony codziennymi pracami domowymi,

– dłonie kobiety dojrzałej.