DermaOXY

27

Czym jest DermaOXY?
Infuzja tlenowa DermaOXY oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii. DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym m.in kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (pseudobotox), peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.
Jak działa DermaOXY?

Wprowadzanie za pomocą tlenu skoncentrowanych substancji aktywnych.
Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla botoxu, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę  konturów twarzy.

Terapia czystym tlenem
Tlen transportowany jest do głębszych warstw skóry, poprawiając tym samym stan energetyczny komórek, intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry ponieważ nowopowstałe, zdrowe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym.

++

Głowice zabiegowe DermaOXY

Oryginalne urządzenie DermaOXY posiada dwie głowice zabiegowe, dzięki czemu efekty są tak spektakularne, natychmiastowe i utrzymują przez dług czas. Sukces DermaOXY tkwi przede wszystkim w wysokiej jakości preparatach bogatych w czyste składniki aktywne. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że wszystkie efekty zabiegów potwierdzone są przez szereg duńskich badań, a wszystkie produkty są atestowane dermatologicznie, nie zawierają parabenów, ani konserwantów. Ponadto wszystkie produkty DermaOXY, zarówno profesjonalne gabinetowe jak i do pielęgnacji domowej dostępne są jedynie dla Salonów posiadających licencję DermaOXY.

26

Spektakularne efekty dzięki DemaOXY
Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym.. Efekt po 1 zabiegu utrzymuje się do miesiąca, natomiast po serii zabiegów nawet do pół roku. Zabiegi dermaOXY przeznaczone są dla każdego Klienta. W przypadku młodej skóry działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadku napięcia skóry, natomiast w przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu, zmieniając strukturę i kondycję skóry.

25

Efekty DermaOXY® na twarz, szyję i dekolt

  •    wypełnienie zmarszczek

  •    głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym

  •    wygładzenie okolic oczu

  •    wypełnienie ust

  •    poprawa struktury, napięcia i elastyczności

  •    podniesienie owalu twarzy

  •    witalność i młody wygląd

  •    rozjaśniona i zdrowa skóra

Produkt dedykowany Dermarolling
Produktem dedykowanym do zabiegów DermaOXY jest Dermarolling. Pozwala on uzyskać jeszcze lepszą penetrację składników aktywnych do skóry, dzięki mikronakłuciom. Umieszczone na rollerze 192 mikroigiełki z nierdzewnej stali chirurgicznej o długości 0,2mm powodują mikronakłucia w skórze, dzięki czemu zwiększają efektywność przenikania aplikowanych na skórę składników aktywnych.

Pielęgnacja domowa DermaOXY
Idealnym uzupełnieniem pielęgnacji gabinetowej są specjalnie stworzone produkty do pielęgnacji domowej. Stanowią one doskonałe uzupełnienie kuracji, przedłużają efekt działania i zapewniają odpowiednie, suplementacyjne dostarczenie składników do skóry. Produkty do pielęgnacji domowej dostępne są jedynie w autoryzowanych gabinetach posiadających licencję DermaOXY.

 

DermaOXY przed i po
Efekty zabiegów DermaOXY widoczne są natychmiast po jednym zabiegu. Podczas całej kuracji następuje zmiana w strukturze skóry na poziomie komórkowym.

doxy doxy2 doxy4 soxy3