Zabiegi pielęgnacyjne

Zabieg nawilżający, multiwitaminowy

Zabieg nawilżający dla każdego typu skóry to ekspresowy bilet do czystej i promiennej cery. Kojący masaż multiwitaminowym serum bogatym w minerały, witaminy oraz aminokwasy, po którym następuje świeżo zmieszana maska z alg morskich. Ten chłodzący i kojący zabieg pomaga nawilżyć, jednocześnie poprawiając koloryt skóry.

Cena zabiegu 200 zł

5 Fazowy Zabieg Ujędrniający

Zabieg został specjalnie stworzony dla skóry dojrzałej, aby pobudzić i ujędrnić. Enzymatyczny mikropeeling usuwa martwy naskórek. Dwa masaże z pentapeptydem i chłodną maską z alg Spirulina sprawiają, że skóra staje się jędrniejsza i gładsza.

Cena zabiegu 320 zł

Zabieg czterowarstwowy

Zabieg ujędrniający i liftingujący. Doświadcz warstwy za warstwą czystych, świeżych, zbieranych w sposób zrównoważony alg, które pomagają tonizować, głęboko oczyszczać i ujędrniać skórę. Ciesz się chłodną maską z alg, a następnie bogatą w minerały maską termiczną, która pozwala na całkowity relaks i efekt wow.

Cena zabiegu 260 zł

Zabieg dla cery naczyniowej z trądzikiem różowatym

Zabieg dla skóry wrażliwej i naczyniowej wykorzystuje najnowsze badania, aby załagodzić zaczerwienienia i wrażliwość skóry. Algi Laminaria Digitata ze srebrem, kwercetyną, rutyną i dziwaczkiem peruwiańskim (Mirabilis Jalapa) łagodzą zaczerwienienia i podrażnienia.

Cena zabiegu 320 zł

Ekspresowy zabieg poprawiający wygląd skóry twarzy tzw. Shot

Szybki zabieg manualny poprawiający kondycję skóry w krótkim czasie. Procedura idealna przed ważnym wydarzeniem, na którym chcemy wyglądać zdrowo i promiennie.

Cena zabiegu 130 zł

Zabieg pielęgnacyjny nawilżający z zastosowaniem kwasu hialuronowego

Zabieg nawilżający, w którym stosowany jest syntetyczny kwas hialuronowy, w 100% czysty, nie zawiera białka i dzięki temu nie zawiera konserwantów, jest nieusieciowany, o stężeniu 3%. Kwas dzięki nowoczesnej technologii posiada wszystkie 5 rodzajów postaci niezbędnych do wytworzenia prawidłowo funkcjonującej przestrzeni MATRIX w skórze (produkcja, wiązanie, uaktywnianie, zabezpieczanie). W zabiegu stosowany jest krem do masażu oparty na naturalnych i hipoalergicznych  substancjach aktywnych, którego głównym składnikiem jest olej z avocado tłoczony na zimno, zawierający: kwas omega-6, kwas omega-9, kwas omega-7 oraz witaminę E.

Dodatkowo zabieg można wzbogacić, stosując odpowiednią maseczkę wraz z maską Vibro w celu intensyfikacji efektywności zabiegu. Maska wibracyjna zapewnia skórze niezwykle cenne bodźce, stymulując mechanicznie. Poprawia kondycję, mikro cyrkulację i uaktywnia procesy produkcyjne skóry.

Cena zabiegu 150 zł

Zabieg pielęgnacyjny przeciwzmarszczkowy z peptydami

Zabieg, w którym stosowane jest intensywne przeciwzmarszczkowe serum z bogatym stężeniem substancji odżywczych i olei botanicznych (olej Sacha Inchi, olej arganowy, olej z nasion czarnej porzeczki). Aktywny SYN-HYCAN (syntetyczny tripeptyd) zmniejsza napięcie mięśni powodujące zagniecenia skóry, jest to tripeptyd wielokrotnie skuteczniejszy od ARGIRELINY, dodatkowo pobudza produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, co w widoczny sposób zwiększa napięcie i elastyczność skóry. Połączenie kompleksu DESMIDOCOLLAGENU i kwasu hialuronowego powoduje, że skóra jest bardziej miękka elastyczna, optymalnie i głęboko nawilżona oraz widocznie rozjaśniona. W zabiegu stosowany jest krem do masażu oparty na naturalnych i hipoalergicznych  substancjach aktywnych, którego głównym składnikiem jest olej z avocado tłoczony na zimno, zawierający: kwas omega-6, kwas omega-9, kwas omega-7 oraz witaminę E.

Dodatkowo zabieg można wzbogacić, stosując odpowiednią maseczkę wraz z maską Vibro w celu intensyfikacji efektywności zabiegu. Maska wibracyjna zapewnia skórze niezwykle cenne bodźce, stymulując mechanicznie. Poprawia kondycję, mikro cyrkulację i uaktywnia procesy produkcyjne skóry.

Cena zabiegu 160 zł