Zabiegi pielęgnacyjne

Ekspresowy zabieg poprawiający wygląd skóry twarzy tzw. Shot

Szybki zabieg manualny poprawiający kondycję skóry w krótkim czasie. Procedura idealna przed ważnym wydarzeniem, na którym chcemy wyglądać zdrowo i promiennie.

Zabieg pielęgnacyjny nawilżający z zastosowaniem kwasu hialuronowego

Zabieg nawilżający, w którym stosowany jest syntetyczny kwas hialuronowy, w 100% czysty, nie zawiera białka i dzięki temu nie zawiera konserwantów, jest nieusieciowany, o stężeniu 3%. Kwas dzięki nowoczesnej technologii posiada wszystkie 5 rodzajów postaci niezbędnych do wytworzenia prawidłowo funkcjonującej przestrzeni MATRIX w skórze (produkcja, wiązanie, uaktywnianie, zabezpieczanie). W zabiegu stosowany jest krem do masażu oparty na naturalnych i hipoalergicznych  substancjach aktywnych, którego głównym składnikiem jest olej z avocado tłoczony na zimno, zawierający: kwas omega-6, kwas omega-9, kwas omega-7 oraz witaminę E.

Dodatkowo zabieg można wzbogacić, stosując odpowiednią maseczkę wraz z maską Vibro w celu intensyfikacji efektywności zabiegu. Maska wibracyjna zapewnia skórze niezwykle cenne bodźce, stymulując mechanicznie. Poprawia kondycję, mikro cyrkulację i uaktywnia procesy produkcyjne skóry.

Zabieg pielęgnacyjny przeciwzmarszczkowy z peptydami

Zabieg, w którym stosowane jest intensywne przeciwzmarszczkowe serum z bogatym stężeniem substancji odżywczych i olei botanicznych (olej Sacha Inchi, olej arganowy, olej z nasion czarnej porzeczki). Aktywny SYN-HYCAN (syntetyczny tripeptyd) zmniejsza napięcie mięśni powodujące zagniecenia skóry, jest to tripeptyd wielokrotnie skuteczniejszy od ARGIRELINY, dodatkowo pobudza produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, co w widoczny sposób zwiększa napięcie i elastyczność skóry. Połączenie kompleksu DESMIDOCOLLAGENU i kwasu hialuronowego powoduje, że skóra jest bardziej miękka elastyczna, optymalnie i głęboko nawilżona oraz widocznie rozjaśniona. W zabiegu stosowany jest krem do masażu oparty na naturalnych i hipoalergicznych  substancjach aktywnych, którego głównym składnikiem jest olej z avocado tłoczony na zimno, zawierający: kwas omega-6, kwas omega-9, kwas omega-7 oraz witaminę E.

Dodatkowo zabieg można wzbogacić, stosując odpowiednią maseczkę wraz z maską Vibro w celu intensyfikacji efektywności zabiegu. Maska wibracyjna zapewnia skórze niezwykle cenne bodźce, stymulując mechanicznie. Poprawia kondycję, mikro cyrkulację i uaktywnia procesy produkcyjne skóry.

Zabieg z mikrosrebrem dla cery z trądzikiem różowatym

Przełomowy zabieg z mikrosrebrem i antyoksydantami wspomagający leczenie trądziku różowatego.

Zabieg łagodzący dla cery nadreaktywnej, naczyniowej z trądzikiem różowatym, bogaty w mikrosrebro i antyoksydanty wykorzystuje najnowsze badania dotyczące łagodzenia skóry.

Zabieg został stworzony by ukoić stany skóry, takie jak trądzik różowaty, stany chronicznego zapalenia i podrażnienia skóry.

Badania wykazują, że trądzik różowaty jest wywołany przez mikroorganizmy, które ingerują w naturalną mikroflorę.

Mikrosrebro to ważny składnik przeciwbakteryjny, w połączeniu z bogatą mieszanką witamin, składników mineralnych, pierwiastków śladowych, aminokwasów i przeciwutleniaczy, gwarantują efekt zdrowej i pięknej skóry.

Korzyści:

  • złagodzenie stanów zapalnych
  • ukojenie i złagodzenie skóry
  • wspomaganie terapii trądziku różowatego
  • zapobieganie nadreaktywności cery
  • uszczelnienie naczyń krwionośnych
  • ochrona przed wolnymi rodnikami
  • zmniejszenie rumienia i zaczerwienień
  • zrównoważenie mikroflory naskórka
  • działanie przeciw bakteryjne i przeciw roztoczowe
  • odżywienie i nawilżenia skóry