Dermia Faktor System

System DERMIA FAKTOR to wygodne w użyciu zestawy z produktami w zmniejszonych opakowaniach, specjalnie dobranych do poszczególnych typów cery. Każdy zestaw to elegancko opakowana i spersonalizowana pielęgnacja domowa spełniająca oczekiwania wszystkich. Pozwala zapoznać klienta z gamą naszych produktów do kompleksowej oraz codziennej pielęgnacji, od oczyszczania skóry, po ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla podróżujących, dzięki miniaturkom możemy cieszyć się pełną pielęgnacją w każdym miejscu.

Ponadto, w naszej metodzie FAKTOR oznacza poszczególny problem skórny, do którego zostały podporządkowane określone preparaty do zabiegów, jak i pielęgnacji domowej.

faktor_z-1-768x768

FAKTOR Z – zestaw preparatów biotechnologicznych dedykowanych skórze z objawami starzenia się. Pozwala zminimalizować pojedyncze bruzdy, napiąć zagniecenia i poprawić rozmywający się owal twarzy. Dzięki odpowiednio dobranym substancjom aktywnym, nie tylko skutecznie suplementujemy skórę substancjami które z wiekiem się dewaluują, ale również pobudzamy ją do wznowienia własnej produkcji. Zabezpieczamy przed czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi, które generują procesy starzenia się skóry.

Skład zestawu: Cleansing Gel 30ml * Enzyme Exfoliant 15ml * Lift Complex Plus 15ml * Cell Balance Rich 15ml lub Cell Balance Light 15ml

Cena zestawu: 322 zł

faktor_t-768x768

FAKTOR T – Skóra tłusta i mieszana z tendencjami do zmian ropnych wymaga bardzo systematycznej pielęgnacji domowej, każdy element jest niezwykle istotny począwszy od mycia i oczyszczania twarzy skończywszy na odpowiedniej suplementacji. Preparaty proponowane w zestawie FAKTOR T pozwalają na skuteczne zwalczanie bakterii beztlenowych, obniżenie pH oraz zniwelowanie efektu świecenia się skóry. Uzyskujemy bardzo dobre efekty terapii już po 14 dniach niezależnie od wieku klienta, a co najważniejsze skóra nie jest nadmiernie przesuszona.

Skład zestawu: Cleansing Gel 30ml * Skin Corrector 15ml * Purifying Complex 15ml * Cell Balance Light 15ml

Cena zestawu: 322 zł

faktor_p-768x768

FAKTOR P – przebarwienia to problem pojawiający się wśród coraz szerszego grona klientów, przyczyny ich powstawania są bardzo różne począwszy od zmian hormonalnych zachodzących w organizmie skończywszy na zbyt długiej ekspozycji na słońce. Zaburzenia w wytwarzaniu barwnika w skórze wymagają długotrwałej suplementacji i wybitnej dbałości jeżeli chodzi o zabezpieczenie skóry. Dzięki preparatom biotechnologicznym wchodzącym w skład zestawy FAKTOR P skutecznie niwelujemy przebarwienia, działamy profilaktycznie oraz działamy na poprawienie kondycji skóry, jej jędrność i sprężystość. Efekty wizualne terapii są zauważalne po 30 dniach.

Skład zestawu: Cleansing Gel 30ml * Skin Corrector 15ml * Brightening Complex 15ml * Cell Balance Rich 15ml lub Cell Balance Light 15ml

Cena zestawu: 322 zł

faktor_s-768x768

FAKTOR S – skóra, która posiada duże niedobory nawilżenia to problem zarówno osób młodych, jak i dojrzałych, suchość skóry wizualnie dodaje jej lat i powoduje po jakimś czasie problemy z nadwrażliwością lub co często dla klientów niezrozumiałe z nadmiernym przetłuszczaniem. Terapia preparatami z zestawu FAKTOR S pozwala na uzyskanie długotrwałego depozytu kwasu hialuronowego w skórze oraz bogatą suplementację naskórka. Skóra przekrojowo nawilżona to podstawa pielęgnacji, która jest bazą do walki z efektami starzenia się skóry oraz jej nadwrażliwości. Efekty nawilżenia są zauważalne już po 10 dniach.

Skład zestawu: Cleansing Gel 30ml * Enzyme Exfoliant 15ml * Hyaluron Complex 15ml lub Hyaluron Complex Plus 15ml * Cell Balance Rich 15ml

Cena zestawu: 322 zł

faktor_w-768x768

FAKTOR W – skóra wrażliwa to wyzwanie dla pielęgnacji domowej, wymaga niezwykłej cierpliwości i zaangażowania. Główny problem to dyskomfort związany z podrażnieniami, popękanymi naczyniami i nadwrażliwością na preparaty kosmetyczne. Zestaw preparatów biotechnologicznych FAKTOR W pozwala na ograniczenie nieprzyjemnych objawów towarzyszących cerom wrażliwym. Uspokaja, łagodzi podrażnienia, zmniejsza nadmierną reakcję naczyń krwionośnych, nawilża i optymalnie suplementuje. Pierwsze odczucia komfortu na skórze pojawia się już po 7 dniach terapii.

Skład zestawu: Cleansing Gel 30ml * Enzyme Exfoliant 15ml * Purifying Complex 15ml * Cell Balance Light 15ml

Cena zestawu: 320 zł