Światowa NOWOŚĆ

Światowa NOWOŚĆ

DERMIA MEDICAL

DERMIA MEDICAL  to nowa metoda zabiegowa łącząca pracę głowicą z jednorazowym aplikatorem, posiadającym ultracienkie igły oraz preparatem pobudzającym mitochondria. To wykorzystanie wiedzy naukowej, które posłużyło do stworzenia patentu na dostarczenie składników aktywnych głęboko do skóry przy minimalnej ingerencji w tkanki. Połączenie technologii z wysokiej jakości substancjami aktywnymi tworzy system, który nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale również brak agresywnego stanu zapalnego przy intensywnym mikronakłuciu. Dzięki pobudzeniu dochodzi do dostarczania składników odżywczych do nowo utworzonych komórek, jak również tych, które utraciły zdolność do wytwarzania ATP. Pozwala to utrzymać skórę w młodym i zdrowym stanie. ATP to związek organiczny stanowiący główne źródło energii dla komórek w organizmie. Wytwarzany jest przez mitochondria, które poprzez wiele czynników tracą zdolność do produkcji tego związku, tym samym dochodzi do zaburzeń funkcjonowania narządów w tym m.in. skóry.

ZABIEG DERMIA MEDICAL to nowy krok w stymulacji komórek skóry, w rezultacie pozwalającej skutecznie walczyć z problemami takimi jak zmarszczki mimiczne, głębokie bruzdy oraz szara, nierówna i pozbawiona blasku cera. Ta unikatowa metoda połączenia technologii z transportem substancji aktywnych to wyjątkowy sposób na spowolnienie procesów starzenia się skóry.

DERMIA MEDICAL wypełnia lukę pomiędzy zabiegami kosmetycznymi a chirurgią plastyczną. Zabiegi te są propozycją dla klientów, którzy chcą intensywnych i skutecznych zabiegów, ale nie są gotowi na zabiegi medyczne takie jak stosowanie botoxu lub wypełniaczy. Dzięki DM proces starzenia się skóry spowalniany jest w naturalny i całkowicie bezpieczny sposób poprzez reaktywację metabolizmu komórek skóry. Podzczas minuty zabiegu ultracienkie igły tworzą ok. 25 000 kanałów w skórze, które w krótkim czasie zamykają się i tym samym stymulują proces regeneracji. Uwalniane są czynniki wzrostu i dochodzi do pobudzenia aktywności komórkowej, co za tym idzie do namnażania fibroblastów. Efektem jest produkcja kwasu hialuronowego i komórek macierzystych.

APLIKATORY DERMIA MEDICAL są opatentowane i w 100% sterylne. Penetracja igieł jest regulowana w zakresie od 0,6 mm do 1,2 mm. Zaletą w porównaniu do popularnych na rynku aparatów do mezoterapii mikroigłowej jest możliwość natychmiastowej regulacji głębokości penetracji mikroigieł. Dzięki temu praca na obszarach z cieńszą skórą np. na czole czy mięśniu okrężnym oka jest możliwa.

MITOCHONDRIA BOOSTER to unikalny preparat z doskonale dobranym układem liposomów, który zatrzymuje pęcherzyki Koenzymu Q10 i MAP z POQ i Żywokostem w celu dostarczania bodźca do mitochondriów nowo utworzonych i starych komórek skóry. Dzięki temu dochodzi do aktywacji mitochondriów, a co za tym idzie do regeneracji skóry.

CZY ZABIEG DERMIA MEDICAL BOLI? Do zabiegu znieczulenie skóry nie jest konieczne, ponieważ procedura jest prawie bezbolesna. Dzięki możliwości zmiany głębokości penetracji mikroigieł, podczas zabiegu nie dochodzi do wysięku krwi i limfy. Nie ma ryzyka infekcji. Skóra po zabiegu często jest podrażniona, ale okres ten jest bardzo krótki.

ZABIEG DERMIA MEDICAL TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA:

  • skóry wymagającej regeneracji i aktywacji procesów samonaprawczych
  • skóry z licznymi zmarszczkami, nieelastycznej, opadającej
  • skóry z bliznami potrądzikowymi, po poparzeniach lub wypadkach
  • skóry z rozstępami
  • skóry z przebarwieniami
  • skóry z trądzikiem różowatym
  • wypadających włosów

BLIZNY – tkanka blizn jest typem tkanki zastępczej, którą cechuje niska cyrkulacja krwi, zmiana barwy oraz w zależności od formy delikatność lub twardość. Poprzez stymulację mikroigłami, nieregularne sploty włókien kolagenowych, które budują tkankę blizn są rozluźniane i przebudowywane. Kompletne usunięcie blizn potrądzikowych jest praktycznie niemożliwe, ale ich głębokość, powierzchnia oraz brzegi mogą być znacząco zmienione dzięki pracy mikroigieł. Blizny stają się mniejsze, bardziej płaskie i gładsze, a kolor przypomina naturalny odcień skóry.

STARE BLIZNY – dopóki uszkodzona skóra się goi, jej komórki dalej będą funkcjonować. I tak, poprzez mikronakłucie naturalne procesy naprawcze komórek są aktywowane, nawet w przypadku starych blizn. Dzięki temu poprawiana jest struktura blizny oraz mikrocyrkulacja krwi, a granica między zdrową skórą jest wyrównywana i ujednolicana z naturalnym kolorem skory.

TRĄDZIK RÓŻOWATY – po zabiegu skóra staje się grubsza i delikatna w dotyku oraz pobudzona do odbudowy warstwy ochronnej. Dzięki procedurze dochodzi do niwelowania płytko umiejscowionych naczyń krwionośnych. Wczesne stosowanie zabiegów jest optymalne, natomiast trwałe zmiany i głęboka odbudowa może być możliwa po kilku latach.

ZMARSZCZKI – pierwsze efekty zabiegowe można zauważyć już jeden dzień po zabiegu. Drobne zmarszczki stają się znacznie płytsze. Cera wygląda młodziej i zdrowiej oraz jest jędrniejsza. Po kilku tygodniach większe zmarszczki stają się płytsze, a drobne znikają. Oczywiście końcowe rezultaty zależą od wielu czynników. Klienci, których skóra jest jeszcze młoda i witalna, już po pierwszym zabiegu widzą znaczącą różnicę w jej strukturze. Starsza skóra z reguły potrzebuje więcej czasu na reakcję, a zabieg wymaga powtórzenia by przywrócić jej świeżość i elastyczność. Sukces zależy od indywidualnych zdolności regeneracyjnych skóry.

ZABURZENIA PIGMENTACJI – dzięki zabiegom DM oraz kombinacji składników aktywnych dochodzi do rozjaśnienia przebarwień lub całkowitego ich usunięcia.

ROZSTĘPY – podczas rozciągania się tkanek może dochodzić do ich uszkodzeń, w rezultacie powstają rozstępy. Pojawiają się głównie na brzuchu, piersiach, pośladkach, udach i ramion. W miejscach występowania rozstępów proporcje komórek skóry są zaburzone, a tkanka jest bardzo cienka i osłabiona. Poprzez pracę głowicą, dochodzi do aktywacji komórek skóry i regeneracji, a rozstępy zaczynają się wygładzać oraz przestają być tak widoczne.

REGENERACJA SKÓRY  – zabieg DM jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla zmęczonej, nieelastycznej, szarej i zwiotczałej cery. Poprzez zabiegi skórze przywracany jest blask, witalność i jędrność.

WYPADAJĄCE WŁOSY  – problemy dotyczące owłosionej skóry głowy wymagają większej ilości zabiegów. Dzięki poprawie mikrokrążenia dochodzi do stymulacji wzrostu włosa, efekty są zauważalne po kilku tygodniach lub miesiącach.